סוד ירוק | תקנון אתר | משלוחי פרחים גבעתיים והסביבה | 03-7324259

תקנון אתר- סוד ירוק- חנות פרחים בגבעתיים

 1. כללי – כל תנאי השימוש באתר למסחר בפרחים באינטרנט מטעם סוד ירוק מנוסחים בלשון זכר רק מטעמי נוחות והם כמובן מתייחסים לגברים ונשים כאחד.חזקה על כל אדם המשתמש בשירותי האתר באם דרך טלפון עם נציג השירות של החנות ובאם בהזמנה ממוחשבת בסליקת כרטיס אשראי אלקטרוני מצהיר למעשה ומתחייב כי הוא מסכים לכל הוראותיו של תקנון משפטי זה.
 2. שעות פעילות החנות ומשלוחי הפרחים הינם:בימים א-ה: בין השעות 8:00 עד 20:00 בימי ו` וערבי חג: בין השעות 8:00 עד 15:00-יום שבת סגור. אנו מבצעים משלוחים בתחומי ישראל בלבד. חלוקת זרים ראשונית הינה החל מהשעה 9.00 בבוקר.אין לסוד ירוק יכולת להתחייב על שעות משלוחי הפרחים בימי שישי וערבי חג, לכן יסופק המשלוח עד שעה לכניסת השבת/החג . בימי  ימי אהבה,אם וכל יום דומה  המלווה בעומס חריג מהרגיל בעקבות מאורע כלשהו,בימים הנ"ל יחולקו המשלוחים עד שעה 22:00
 3. כל הודעה שנכתבה בראש דף עגלת הקניות(הדף הסופי בו ממלאים את פרטי ההזמנה) תחשב כחלק מתקנון זה-ההודעה משתנה מעת לעת לפי צורכי סוד ירוק וכאמצעי תקשורת ישיר עמכם הלקוחות בעת ביצוע הזמנה באתר סוד ירוק.
 4. אופן חלוקת הזרים-השליח מטעם סוד ירוק ייעשה את מירב המאמצים למסור את המוצר אותו התבקש למסור באופן אישי למקבל המשלוח אך מעת לעת בהתאם להפעלת שיקול דעתו של השליח יהיה עליו להשאיר את המוצר אצל שכן או במפתן הדלת. המזמין יקבל הודעת טקסט כשהזמנתו התקבלה.
 5. כל הזמנה ו/או הודעה שתתקבל עד 16:00 השעה( בימי חול) תטופל. במידה ולא נוכל לטפל בהזמנה נודיע טלפונית למזמין.
 6. כל הודעה שהיא קרי :ביטול הזמנה,שוני במוצר,אי יכולת עמידה בזמנים וכדומה,ללקוח שביצע רכישה באתר סוד ירוק תבוצע על ידי סוד ירוק במייל חוזר ללקוח למייל אותו השאיר הלקוח בביצוע ההזמנה חלק מההודעות נשלחות מתוך מערכת ניהול האתר בצורה אוטומטית ואין לסוד ירוק היכולת לדעת אם המייל שנשלח מסוד ירוק הגיע ליעד או שמא סונן על ידי תיבת הדואר של הלקוח כדואר זבל/ספאם-אנו נשתדל ליצור קשר טלפוני(שיחה/מסרון) לעדכון הלקוח אך אין באפשרותנו להתחייב על כך.
 7. מינימום הזמנה באתר מותנה בסך של 100 שח בלבד לא כולל עלות משלוח.
 8. התמונות באתר האינטרנט הינן להמחשה בלבד. בתיאור המוצר באתר ניתן ללמוד על רמת הדיוק. תמונות זרי הפרחים וסידורי הפרחים באתר מייצגות את הגודל הבינוני.
 9. במידה והוזמן דרך אתר האינטרנט של סוד ירוק מוצר כלשהו שאזל מהמלאי, נחליפו באחר באותו שווי ואופי מוצר, במידה והשינוי נובע בשל פרחים שחסרים  בזר אך ניתן להחליפם בפרחים דומים, בצבעים דומים ובמחיר דומה לו, נחליף לפי שיקול דעתנו והשתדלות לתאימות למקור כמה שנוכל-אנו  נעדכן את המזמין  על שינויים מהותיים בלבד
 10. ביטול הזמנה – לקוח שהזמין דרך אתר האינטרנט של סוד ירוק ומבקש לבטל את רכישתו יודיע על כך טלפונית. במידה והתקבלה הודעת הביטול לפני שנשלחו המוצרים על ידי סוד ירוק תבוטל ההזמנה וכן כרטיס אשראי של הרוכש יזוכה בסכום ההזמנה המלא. במידה והתקבלה הודעת הביטול לאחר שבוצע משלוח הפרחים וכאמור המוצרים נשלחו על ידי החברה ו/או מי מטעמה, לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה והרוכש יחויב במלוא מחיר הרכישה.
 11. הגבלת אחריות  –  סוד ירוק שואפת ומתחייבת כי כל המוצרים המוצעים באתר האינטרנט הנ"ל יהיו באיכות גבוהה. תוך שמירה על אמנת השירות שלנו ואמון המזמינים נדגיש כי אנו מקפידים מאוד על איכותם הגבוהה של פרחים, עציצים, צמחי נוי, שוקולדים ועוד.בכל מקרה חבות החברה, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע"י הרוכש.
 12. קניין רוחני – כל שימוש באתר יהיה למטרות אישיות בלבד וכן לכל מטרה שמפורטת בתקנון זה. האתר סוד ירוק מכיל מידע אשר חלקו מוגן ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, וזכויות קניין אחרות. האמור חל הן על החלק הכתוב וכן על התמונות והגרפיקה המופיעה באתר האינטרנט סוד ירוק לחברה ו/או למפעילי האתר סוד ירוק הזכות הייחודית והבלעדית לעשות שימוש במידע המופיע באתר ו/או באיזה חלק ממנו. משתמש ו/או רוכש ו/או צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לעשות שימוש, באיזה אופן שהוא, אלא למטרות המצוינות בתקנון זה, במידע ו/או באיזה חלק ממנו, המופיע באתר. השימוש באתר סוד ירוק לא יהא בו כדי להקנות למשתמש ו/או לרוכש ו/או לצד ג` כל שהוא זכויות קנייניות במידע המצוי באתר. משתמש ו/או רוכש ו/או כל צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר סוד ירוק, במידע שבאתר, ו/או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו, למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר ולמעט המטרה שלשמה מותר השימוש באתר. האתר סו ירוק מכיל קישורים לאתרים קרובים ו/או קשורים ברשת האינטרנט וזאת לנוחות המשתמשים בלבד. החברה ו/או מפעילי האתר אינם אחראים לתוכני האתרים האחרים ו/או למידע המופיע בהם בכל אופן שהוא. כל כניסה ו/או שימוש באתרים המקושרים לאתר נעשים באחריות המשתמש בלבד. יודגש כי אין לעשות כל שימוש בתמונות המוצרים באתר.
 13. מקום השיפוט – כל מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה בשל פעילות אשר בוצעה באתר ו/או מידע המופיע באתר, תתברר על פי הדין הישראלי וניתנת בזאת סמכות דיון מקומית ייחודית ובלעדית לבתי המשפט בכפר סבא/פתח תקווה  ולהם בלבד.
 14. סוד ירוק שומרת לעצמה את הזכות לשנות מפעם לפעם את תנאי התקנון, וכן לשנות את מגוון השירותים והמחירים המוצעים וכן כל פרט אחר המופיע באתר, לרבות סגירתו ו/או ביטול ו/או צמצום ו/או הרחבת השירותים הניתנים בו, והכל על פי שיקול הדעת הבלעדי של החברה .